Ako začala značka Hitparáda zdravia?

Kristína malá
Začiatkom februára 2014 sa uskutočnilo stretnutie ľudí, ktorým záleží na tom ako žiť, pod názvom Hitparáda zdravého životného štýlu. Poviete si, takých stretnutí je! Toto však bolo niečím iné. Náhodou nenáhodou sa tam stretli rovnako krásne naladení ľudia a energeticky bolo naozaj nemožné, aby to nebolo nabité krásnou energiou. Cítili sme to všetci, usporiadatelia aj účastníci semináru. Všetko to prebiehalo v priestoroch hotela Devín a možno aj to prispelo k naladeniu ľudí. Z nejakého dôvodu na mńa budovy, ktoré čo-to majú za sebou a zrejme najmä slávu, na mňa pôsobia akosi slávnostnejšie a veľkolepejšie. Ale poďme k priebehu:

Ženy, ktoré pomáhajú

EditTvárou tejto akcie bola moderátorka a nadšená zástankyňa zdravého životného štýlu Andy Timková. Keď som pozorovala jej energiu, bola som presvedčená, že jej cesta má zmysel. Žena s humorom a otvoreným srdcom. Nemenej zaujímavé boli ďalšie ženy, ktoré dotvárali program svojimi životnými a profesnými skúsenosťami. Vierka Murínová – sprievodkyňa dušou, učiteľka života, pre mnohých záchranca. Editka Dávidová – doktorka buniek. Zázračné a odlišujúce je na nej to, že síce pracuje s technickými prístrojmi a zariadeniami, ale na rozdiel od iných, výsledky spája s poznaním duše a prírody. Kristína Mattes – šarmantná dáma, ktorá pomáha cez homeopatiká. Vyžarovala z nej krása a poznanie. Poznanie týchto krásnych dám do seba zapadalo ako puzzle.

Na začiatok bol krásny príbeh…

ZuzkaCelý program začal za srdce chytajúcim príbehom Zuzky Moravskej, ktorá od mladého veku zápasí s ťažkou chorobou a nemocnica sa stala jej druhým domovom. Napriek enormnému snaženiu lekárov k zlepšeniu stavu nedochádzalo. Keďže v strachu o život si človek dáva otázky, prichádzajú odpovede. Vo forme ľudí a pomoci od nich. Zuzka vyskúšala aj alternatívne metódy a stal sa malý zázrak. Jej stav sa veľmi polepšil. Dokonca pribrala z 28 na 37 kg. A hlavne, cíti sa oveľa lepšie. Za všetko môže pomoc pani Dávidovej, ktorá nastavila presný postup pomoci vo forme rôznych prípravkov a bylín priamo na mieru. Myslím, že v sále neostalo jediné nedotnuté srdce.

Program pokračoval príbehmi a informáciami od jednotlivých aktériek semináru. Editka Dávidová svojim pokojným hlasom porozprávala o princípoch jej liečby, o presnom stanovení diagnózy, o prepojení duše a tela a ďaleko viac. Chémia a energie. To všetko vie krásne prepájať táto doktorka buniek.

Za ňou nasledovala krásna dáma Kristina Mattes. Jej životný príbeh predurčoval, ako bude vyzerať jej terajší. Prešla cez strach a bolesť. A keď sa zdalo, že je to pre jedného človeha neznesiteľné, vznikol z toho nádherný zámer, ktorý napĺňa dodnes. S láskou. Aj ona pomáha ľuďom a hľadá súvislosti v životoch ľudí a ich chorobe.

VierkaNa záver vystúpila Vierka Murínová- life koučka s darom “zhora”. Spája sa v nej múdrosť, krása a energia. S vytrvalosťou jej vlastnou vyhľadá vo vašej duši súvislosti, ktoré vám spôsobujú problémy na fyzickej a duševnej úrovni. A boli by ste prekvapení, čo všetko je poprepájané. Kde už lekári nemôžu, nastupuje Vierka. Kde už duša nevládze, pomáha Vierka.

Ďakujeme, dámy, že ste!

A ešte jeden pôžitok sme na tejto výnimočnej akcii zažili. V prestávke sme ochutnávali úžasné zdravé jedlá podľa receptov Andy Timkovej z jej kuchárskych kníh. Aj vďaka šikovnému kuchárovi z hotela Devín sme boli všetci nadšení. Odchádzali sme s presvedčením, že zdravá strava môže byť výbornou pochúťkou a nemusí zaťažovať organizmus, ale naopak. Môže byť energetickou bombou pre naše telo.

A koniec akcie bol tiež veľmi zaujímavý. Nechcelo sa nám odísť a tak sme sa všetci pospájali do skupín a rozprávali s našimi dámami priamo o témach, čo nás zaujímajú. Priateľská a láskavá atmosféra sa vznášala všade okolo nás.

Bolo to krásne, musíme to zopakovať!

S láskou

Aďa

PS: Venujte pozornosť našim akciám, ktoré pod touto značkou pripravujeme, možno vám zmenia život. Vždy chceme namiešať koktail zdravia duše a zdravia tela, pretože jedno bez druhého nemôže tu na zemi dlhodobo fungovať. Tešíme sa na vás pri ďalších stretnutiach.

Zdroj: Súkromný archív Klára Frndová

Pridajte komentár

One Response to Ako začala značka Hitparáda zdravia?

  1. Adriana a Jozef Drgoňa says:

    Chceme sa tímu Hitparáda Zdravia poďakovať za možnosť zúčastniť sa na tejto úžasnej akcii. Veľmi sa nám páčilo. Akcia prebiehala vo veľmi priateľskej a uvoľnenej atmosfére a pritom bola na veľmi profesionálnej úrovni. Myslím, že prednášajúce pozvané dámy boli vynikajúce. Informácie, ktoré sme počas večera dostali boli perfektne vyvážené – zdravie ducha aj tela. Myslím, že osobná skúsenosť a dokonca možnosť diskusie s prednášajúcimi nenahradí žiadna kniha, ani brožúra. Bolo to pre nás veľkým prínosom. Dokonca sme mali možnosť ochutnať niektoré zdravé recepty a domov sme si odniesli úžasnú knižku receptov Andy Timkovej. Životnej energie a vzácnych rád pre život, ktoré odovzdávajú svetu tieto výnimočné ženy by sa mal dnešný človek držať presne ako takej kuchárskej knihy na život. A preto sa tešíme na ďalšiu možnosť zúčastniť sa podobnej akcie. Už teraz sa tešíme. A držíme palce v skvelej práci ktorú robíte.