Čo mi všetko dala LÁSKA

fotka 2Priatelia, teraz čítate článok čo by odo mňa čakalo veľmi málo ľudí. Vždy píšem o obchode, financiách a maximálne som sa premohol na článok o vzťahoch. Ľudia čo ma poznajú, ako skvelého obchodníka vo financiách budú asi prekvapený najviac.

Píšem tento článok pre ženy a aj pre mužov Smajlík biely. Bude o láske a to z viacerých dôvodov. Za každým mojim rozhodnutím v živote bola láska. Som vďačný za všetko, čo som prežil s každou osobou čo som miloval a milujem. Vždy som sa snažil a snažím sa stále byt ku každému úprimný, čestný a robiť veci pre každého s láskou. Láska môže byt vo viacerých podobách a nie len o láske k partnerke.

P1080419Teraz píšem ale hlavne o láske k mojej manželke Klárke. Je to osôbka, ktorú som spoznal práve pri práci vo financiách. Stretli sme sa a hneď sme vedeli, že toto je to čo ma byť. Za pár týždňov odo dňa čo sme sa videli prvýkrát sme mali svadbu. Už je to viac ako 10 rokov od toho krásneho dňa na Bojnickom zámku, kde sme si povedali ÁNO. Aj teraz cítim ten pocit, keď som to ÁNO povedal. Je to ako keď sa všetky bunky vo vašom tele zbláznia od šťastia. Nie je v tom momente žiadna minulosť, budúcnosť, je len ten moment prítomného okamihu čistej energie naplnenej láskou.

fotka 3Je teraz veľa kníh o tom, že najdôležitejšia emócia, alebo cit je láska. Ideálne spojená s vďačnosťou. Počas týchto nádherných 10 rokov sa nám narodili naši chlapci Benjamín a Joshua. To cele našu lásku posunulo na úplné inú úroveň. Už som si myslel, že úroveň čo sme prezívali je tá naj aká sa dá zažiť. Mýlil som sa tak veľmi, ako všetci odborníci čo hovorili, že finančná kríza končí už v roku 2011 Smajlík biely.

Milujem ich, sú pre mňa inšpiráciou, motiváciou a hlavne mi dávajú úplné iný zmysel života.P1080420 Vždy sme mali medzi sebou úžastný vzťah a podporovali sme sa v každom rozhodnutí jedného z náš. Nemali sme žiadnu potrebu zisťovať niečo o láske, jej možnostiach a vylepšeniach.

Nič ale nie je náhoda. Do nášho života sa dostali dvaja úžastný ľudia. Šárka Kotvalová a Zdeňek Weber.
Ich Program JUST LOVE  nám slovo Láska ešte zvýraznil. Naša Láska sa vďaka informáciám od nich posunula na úplne inú úroveň. Je to úžastné, aké veci sa človek vie naučiť o Láske.

Zdeňek so Šárkou nám ukázali aké je to jednoduché a krásne, keď vieme pracovať na našom vzťahu a posúvať ho do inej dimenzie Smajlík biely. Budem im navždy vďačný za ich prácu. Keď sme sa s nimi stretli na živo tak to bol pocit ako keď je láska všade okolo vás. Vo vzduchu čo dýchate, vo veciach na ktoré sa dívate a hlavne v ľuďoch čo stoja všade naokolo.

Mne dala láska porozumenie, pokoj a zmysel môjho života. Po JUST LOVE  sme sa s Klárkou dohodli, že budeme ľuďom posúvať tuto informáciu aby každý kto hľadá LÁSKU aj v inej podobe, ako pozná ju mohol objavovať v sprievode úžasných ľudí.

Priatelia prajem vám veľa lásky vo všetkom čo robíte a prajem každému, kto hľadá svoju spriaznenú bytosť, aby ju aj našiel.

S láskou a úctou

PS: Pridajte sa v komentároch akú máte vy svoju skúsenosť s Láskou

Marek Frnda 170x225Marek Frnda
 

Je zakľadateľom portálu Week Positive a ďalších vzdelávacích projektov. Od roku 2002 do 2013 veľmi úspešne podnikal v oblasti finančného poradenstva. S manželkou Klárkou fungujúcu spotrebiteľskú sieť a od roku 2014 sa venuje hlavne vzdelávaniu, koučingu a písaniu.
 
www.weekpositive.com
www.najlepsiobchodnik.sk

Zdroj: súkromný archív Marek Frnda

Pridajte komentár

Comments are closed.